Jazyková škola PARK Brno
Vaše údaje jsou odesílány přes šifrované spojení.
Zapomněli jste heslo?

CO Vám nabízíme

Jazyková škola P.A.R.K. existuje již od roku 1992 a má tedy dlouholetou praxi a zkušenosti s výukou různých typů kurzů.

Již od začátku se naše škola specializuje výhradně na výuku angličtiny.

Nejsme AGENTURA, tedy firma, která jen zprostředkovává kontakt mezi zákazníkem – studentem a poskytovatelem služeb – lektorem. Jsme ŠKOLA v tom nejlepším smyslu slova, jsme instituce vedená profesionálními lektory a zaměstnávající pouze kvalifikované angličtináře, kteří projdou náročným výběrovým řízením.

Jsme škola, kde jsou studenti a jejich výsledky v centru pozornosti po celou dobu jejich studia.

 • Angličtina jedine v PARKu
 • Moderní zařízení učeben

Kurzy podle místa výuky a skladby studentů

V naší škole v Brně

Docházkové kurzy všech pokročilostí v rámci dopoledních, odpoledních i večerních kurzů s frekvencí 1x3 nebo 2x2 hodiny týdně (rozvrh)

Ve vaší firmě kdekoliv na území ČR

 • Kompletní služby pro firemní klientelu i s možností vypracování celkové strategie jazykového vzdělávání
 • Všechny pokročilosti kurzů časově zcela přizpůsobené Vašim požadavkům
 • Přípravné kurzy k různým typům zkoušek
 • Obchodní angličtina a odborné profesní kurzy na zakázku

Náš vysoce zkušený a kvalifikovaný lektorský tým má vždy flexibilní a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Všem klientům nabízíme dlouholeté zkušenosti s řešením firemního vzdělávání a řadu nadstandardních položek již zahrnutých v ceně našich služeb.

V našich střediscích v několika lokalitách

Máte-li málo času a chcete-li studovat opravdu efektivně, nabízíme Vám intenzivní pobytové kurzy v několika kvalitních výukových střediscích v různých lokalitách ČR nebo v naší škole v Brně formou intenzivních víkendových nebo týdenních pobytů.

Pro skupinové zájemce (minimálně 6 účastníků) pořádáme kurzy připravené kompletně „na míru“. Těchto kurzů jsme doposud úspěšně realizovali více než 100 s různým zaměřením a pro různé firemní klienty (Komerční banka, Ahold ČR, Homecredit, Fujitsu, Fakulta Sportovních Studií).

Pro jednotlivé zájemce máme v nabídce široké spektrum otevřených kurzů naší partnerské jazykové školy DOLPHIN

Kurzy podle pokročilosti a zaměření

V našich docházkových, individuálních, firemních a pobytových kurzech můžete z hlediska pokročilosti a zaměření jazyka studovat následující typy kurzů:

Přehled systému kurzů angličtiny
 1. A0 BEGINNER – Úplní začátečníci
 2. A1 ELEMENTARY – "Nepraví" začátečníci / Velmi mírně pokročilí
 3. A2 PRE INTERMEDIATE – Mírně pokročilí (zkouška KET)
 4. B1 INTERMEDIATE – Středně pokročilí (zkouška PET, BEC I.)
 5. B2 UPPER INTERMEDIATE – Více pokročilí (zkouška FCE, BEC II)
 6. C1 ADVANCED – Pokročilí (zkouška CAE, BEC III)
 7. C2 PROFICIENT – Vysoce pokročilí (zkouška CPE)

Kurzy jsou rozděleny celkem do 16ti pokročilostních stupňů, s doporučenou dobou studia zpravidla 1 semestr pro každý stupeň.

U dokončené úrovně PRE – INTERMEDIATE je možné složit zkoušku Cambridge KET a u dokončené úrovně INTERMEDIATE zkoušku Cambridge PET. Obě zkoušky lze složit i bez specifické zkouškové přípravy, jedná se o zkoušky základní a přípravné (modelový test pro naše studenty je zdarma).

Při pokračování ve studiu od úrovně INTERMEDIATE je dobré zvážit, zda pokračovat ve studiu obecné angličtiny nebo se zaměřit na získání mezinárodně uznávaných certifikátů. Od zkoušky Cambridge FCE je již potřeba se připravovat ve speciálním přípravném kurzu, který kromě jazykové přípravy obsahuje i strategie a techniky úspěšného zvládnutí zkoušky.

Více info o zkouškách Cambridge naleznete zde.

Obchodní angličtinu je možno studovat v docházkových kurzech na 3 úrovních pokročilosti s učebním plánem, který jsme připravili na základě nejčastějších požadavků studentů na kurzy s tímto zaměřením. V kurzech firemních, individuálních a pobytových připravujeme učební plán zcela na zakázku.

Zařazení do příslušných úrovní probíhá na základě vstupního testu, který je možno absolvovat online, nebo kdykoliv po předchozí domluvě přímo v naší škole. Test je samozřejmě zcela nezávazný a bezplatný, stejně jako možnost náhledu na jakýkoliv kurz v naší škole.

U firemních, individuálních a intenzivních kurzů je zařazení do úrovně dáno vstupním testováním, které je součástí jazykového auditu.

Pro více informací navštivte prosím:

Nabídka kurzů francouzštiny
Nabídka kurzů němčiny
Používáme učebnice angličtiny OXFORD UNIVERSITY PRESS
Člen Asociace certifikovaných jazykových škol
P.A.R.K. EXAM CENTRE